Za společnost HAUSER spol. s r.o. musím konstatovat, že jsme velice spokojeni s fungováním společnosti D.I.SEVEN, a.s. Osobně musím říci, že v návaznosti na jejich personální možnosti smekám před servisem, který je nám tato společnost schopna poskytnout.

Operativní, flexibilní a zodpovědný přístup společnosti D.I.SEVEN, a.s. umožňuje okamžité řešení mimořádných situací. Na nově vzniklé potřeby a problémy reaguje tento náš dlouhodobý dodavatel ostrahy a úklidu rychle, vstřícně a adekvátně.

Se společností D.I.SEVEN jsme dlouhodobě spokojeni a dosavadní spolupráci vnímáme velice kladně. Za jejich silnou stránku považujeme zejména okamžité řešení neočekávaných situací, a to na velice vysoké profesionální úrovni.

S vašimi službami jsme spokojení a práci Vašich zaměstnanců a jejich přístup hodnotím velice kladně.

 

D.I.SEVEN na mě vždy působila a stále působí jako velice profesionální a solidní společnost. Vždy byla připravena řešit vyvstalé potřeby jak ty dlouhodobé, tak i ty krátkodobé. Vím že se na firmu D.I.SEVEN mohu spolehnout i v případě řešení nemilých záležitostí (vnik do areálu, odcizení, poškození majetku atd.). Společnost samozřejmě netvoří dozorčí rada, nebo uniforma, tedy ony předešlé  věty patří především lidem s nimiž jsem v kontaktu. Ať už ve funkci strážného až po manažery společnosti.