_DSC6884

2003

2018

Matěj Chlasták

„Hledám vždy takovou vlastnost, která bude nejvíce vyhovovat potřebám zákazníka, těm, kterým na tom opravdu záleží.“

Již od roku 2003 se pohybuji v oblasti komerční ostrahy, úklidových služeb a řízení podpůrných činností.  Za tuto dobu jsem měl příležitost se setkat se spoustou na první pohled neřešitelných problémů a na straně druhé nasbírat obrovské zkušenosti, které jsem „přetavil“ ve své know-how, založené na konkrétní praxi.

Dosažených úspěchů v podobě referencí významných klientů bych samozřejmě nedosáhl bez silného partnera v zádech s celorepublikovou působností, jakým je společnost D. I. SEVEN, a.s., hlásící se ke kvalitě, hygieně, trvalé udržitelnosti a investicím do nejmodernějších technologií a kvalifikovaných zaměstnanců. Právě tyto kvality jí pomohly zajistit čelní postavení na trhu.

Do této společnosti jsem nastoupil právě v roce 2003. Společnost D.I.SEVEN byla založena v roce 1995 jako rodinný podnik a do současnosti rodinným podnikem je, což je solidní základ pro spolehlivá řešení v rámci managementu služeb.

Mám okolo sebe skvělý tým lidí, máme silné zázemí a mnoho spokojených zákazníků, profitujících z našich prožitých zkušeností. D. I. SEVEN je symbolem pokroku v managementu služeb a pomůže Vám čelit každodenním požadavkům ve Vaší oblasti působení.